Esiletõstetud
![]() |
| Las Vegase kuulsa steakhouse'i vaade |
Tahtsin ammu teha postitust minu teisest suurest „armastusest“ peale metti ja selleks on steak. Olen suuuuur steaki sõber. 😉
Ühesõnaga, kui ma kasvataks veiseid, siis oleks see mulle suur probleem, sest... ma väga armastan nii loomi kui steaki.
Steakidega tutvus algas Royal Caribbeani kruiisidel. Eestis elades ma ei mäleta, et oleksin sellist elamust kuskil saanud.
Pean ütlema, et Eestis ma eriti väljas söömas ei käigi.
90-ndatel ikka sai käidud, sest siis oli minu meelest restorane rohkem ja oli vahe sees, kas lähed restorani või kohvikusse. Praegu ma ei teagi, millised kohad kannavad restorani nime ja kust maalt muutub restoran sujuvalt kohvikuks.
Aga steaki juurde tagasi tulles...
Saksamaal meeldib mulle käia pigem Argentiina restoranides, sest seal saab liha kvaliteedi osas suhteliselt kindel olla. Igasugused ketid on pigem kahtlasema kvaliteediga ja üle jala lastud või siis olen ma lihtsalt ära hellitatud, ka võimalik! 😊
Kõige parem on siiski ise lihuniku käest ilus tükk tuua ja terrassil või sõprade juures grillida. Kodus pannil olen Eestis elades ka proovinud teha, aga ma ikka ei oska ja lõpuks söön selle tüki ilma mingite lisanditeta kuskil laua otsas kähku ära. Ei mingit naudingut.
Aga USA on kindlasti steaki jaoks ideaalne riik!
Minu lemmik on ülekaalukalt Rib-Eye Steak. Ma hea meelega toituksingi sellest hommikul, lõunal ja õhtul, kui oleks võimalus seda osta ja kui oleks palju raha.
Las Vegases on üks selline restoran, mis peaks olema ainult NYC-s ja LV-s. NYC-s ei ole ma kunagi käinud (lennujaamas viibimine ei loe minu jaoks linna külastamisena), aga LV Strip House Steakhouse’i sattusin küll eelmisel aastal.
Ärge küsige palun, mis see kõik maksis, sest selle eest oleks saanud kindlasti paar ööd hotellis pikemaks jääda, aga midagi võib endale ju elus ka lubada, eks.
Igal juhul – kõik oli nagu heas burlesque-filmis: sisustus stiilne, klientuur viisakas, kelnerid väljaõppinud, iga käigu jaoks eraldi teenindaja. Minule väga sobis ja ehk jõuab selline korralik steaki-kultuur ka Eestisse!
Sel aastal tundub, et Las Vegas jääb vahele ja lepin ka Hispaaniaga. Ei ole Hispaanial häda midagi ja kui lennuk ei lenda, siis on võimalus ka Kölnist autoga sinna jõuda.
Populaarsed postitused
Metsas elades ei juhtu midagi? Tere tulemast minu päeva.
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused
Minu kõige populaarsem LinkedIni postitus ei olnud see, mida ootasin
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused

Kommentaarid
Postita kommentaar