Otse põhisisu juurde

Esiletõstetud

Kas igas riigis, kus eestlasi leidub, tekib varem või hiljem ka oma Padjaklubi?

Eestlased Kölnis, meie Padjaklubi Meil Kölnis oli see igatahes olemas ja on siiani. Pole tähtis, et me pole aastaid, mõnel juhul isegi aastakümneid, täies koosseisus kokku saanud, aga klubi on olemas ja liikmed ka😉. Kusjuures kõik parima tervise juures! Meie tuumikusse kuulub neli liiget, Anneli, Kristel, Karin ja mina, kuigi võime ka Lilet täiesti õigustatult Padjaklubi liikmeks pidada.😁 Oi, kui lõbus meil oli! Oleme iseloomult nii erinevad, kui üldse olla saab, ning ka meie eluteed on kulgenud igaühel oma rada. Anneli Baderborni kandis, Karin Kölni Porz-Wahnis, Kristel Kölnis, Lile Kieli ja Eesti vahel toimetamas ja mina Eestis. Ometi tundus üleeelmisel nädalal kolmekesi kokku saades, nagu jätkaksime täpselt sealt, kus kunagi pooleli jäime. Itsitasime ja meenutasime, jõime törtsu alkoholi ja tegime fotosid.  Elagu Padjaklubi ja kõik meie ühised saladused! Huumori leidmine koomilistest situatsioonidest, enda ja sakslaste erinevused on endiselt täpselt samasugused nagu siis, kui ...


Signe Wilmsi koduleht koos Askly AI juturobotiga SEO ja GEO seadistamise teenuse lehel
Kuidas avastasin Askly AI juturoboti, miks see muutis mu arvamust chatbotidest ja kuidas see aitas kasvatada mu kodulehe külastatavust 3 korda.


No kuidas nii saab, et ma olen 55-aastane ja peaksin juba vaikselt rahunema, aga praegu olen täiesti lummatud ühe järjekordsest eestlaste leiutisest Askly juturobotist.

Tegelikult algas minu tutvus selle ühe omaniku Sandraga sellest, et osalesime mõlemad Marelle Elleni LinkedIni väljakutses. Teate ju seda tunnet, kui mõni inimene tõmbab kohe nagu magnetiga enda poole ja tahaks temaga rohkem suhelda? Sandraga oli täpselt nii.

Sellel väljakutsel sai valida vastutuspartnereid ja mina kirjutasin Sandrale. Sandra vastas aga väga viisakalt, et tal on nii palju muid kohustusi, et ta lihtsalt ei jaksa seda vastutust veel enda õlgadele võtta.

Kui ma oleksin lapsikum olnud või toon oleks teine olnud, siis võib-olla oleksin isegi solvunud: „Oooo, nii tähtis inimene kohe või?”

Edasi püüdsin aru saada, mida see Askly üldse tähendab. Kuna mul oli chatbot’ide vastu tõsine allergia, kuna enamik neist on kohmakad ja vastavad nagu robotid, siis jätsin alguses teema sinnapaika. Lisaks olin ma ise kunagi virtuaalassistendina alustanud ja ma ei salli siiani seda nimetust, sest seda aetakse pidevalt segamini just nende totakate automaatvastajatega.

Mõtlesin siis, et las Sandra tegeleb sellega, võib-olla on ta lihtsalt inimesena väga tore. 🙂

Jäin siiski tema tegemisi jälgima ja lugesin tema postitusi. Mida rohkem lugesin, seda rohkem hakkas huvitama. Eriti see, et inimene jagab ka investeerimisteemadel mõtteid, on aus ning tunnistab täiesti avalikult, et kasutab postituste loomisel AI abi.

Mina olen tavaliselt just see inimene, kes kritiseerib neid ühesuguseid copy-paste AI-postitusi koos ikoonide, kriipsude ja stampväljenditega. Aga Sandra teeb AI abil sisu nii professionaalselt ja inimlikult, et temale ma annan selle andeks. 🙂

Ja siis...

Olen ühe grupi liige, kuhu Sandra kutsuti külalisesinejaks. Aiiii, kuidas mulle meeldib see avatus, ausus, väikesed unustamised, mitte perfektselt lihvitud jutt ja pisikesed apsakad. Kui inimene ise usub täielikult sellesse, mida ta teeb, siis oskab ta sellest ka väga kaasahaaravalt rääkida.

Mulle meeldib ka see, kui keegi on kuskil välismaal elanud ja tal on tekkinud väike aktsent. Samastun sellega väga, sest olen ise samasugune.

Ja sellest hetkest olin ma müüdud.

Lisasingi enda kodulehele Askly juturoboti ning praeguseks on mu lehe külastatavus juba kolm korda suurem. Üks öö jäi isegi vahele, sest lihtsalt uurisin, süvenesin ja kaevasin end sellesse Askly maailma.

Ma tahaksin sellest kõigile rääkida, sest see on päriselt ka äge programm. Ja neile, kes on skeptilised, siis olge pealegi, ma mõistan teid täielikult. Olin ise täpselt samasugune.

Ma ei taha kedagi ümber veenda, kuid soovitan küll vähemalt korra proovida. (14 päeva tasuta). 

Kui soovite, võite minna minu kodulehele piiluma ja küsida sealt kõike, mis pähe tuleb (nali, ärge köike ka küsige, ikka seda, millele ma oskaks vastata). Kui tahate aga minu käest otsest tagasisidet, siis vastan samuti hea meelega.

Asklyl on väga lihtsad juhendid ja abi olemas, aga kui soovite minu kui erapooletu kasutaja kogemust kuulda, siis olen alati valmis küsimustele vastama. 🙂


Kommentaarid

Populaarsed postitused