Esiletõstetud
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused
![]() |
| Kuidas avastasin Askly AI juturoboti, miks see muutis mu arvamust chatbotidest ja kuidas see aitas kasvatada mu kodulehe külastatavust 3 korda. |
No kuidas nii saab, et ma olen 55-aastane ja peaksin juba vaikselt rahunema, aga praegu olen täiesti lummatud ühe järjekordsest eestlaste leiutisest Askly juturobotist.
Tegelikult algas minu tutvus selle ühe omaniku Sandraga sellest, et osalesime mõlemad Marelle Elleni LinkedIni väljakutses. Teate ju seda tunnet, kui mõni inimene tõmbab kohe nagu magnetiga enda poole ja tahaks temaga rohkem suhelda? Sandraga oli täpselt nii.
Sellel väljakutsel sai valida vastutuspartnereid ja mina kirjutasin Sandrale. Sandra vastas aga väga viisakalt, et tal on nii palju muid kohustusi, et ta lihtsalt ei jaksa seda vastutust veel enda õlgadele võtta.
Kui ma oleksin lapsikum olnud või toon oleks teine olnud, siis võib-olla oleksin isegi solvunud: „Oooo, nii tähtis inimene kohe või?”
Jäin siiski tema tegemisi jälgima ja lugesin tema postitusi. Mida rohkem lugesin, seda rohkem hakkas huvitama. Eriti see, et inimene jagab ka investeerimisteemadel mõtteid, on aus ning tunnistab täiesti avalikult, et kasutab postituste loomisel AI abi.
Mina olen tavaliselt just see inimene, kes kritiseerib neid ühesuguseid copy-paste AI-postitusi koos ikoonide, kriipsude ja stampväljenditega. Aga Sandra teeb AI abil sisu nii professionaalselt ja inimlikult, et temale ma annan selle andeks. 🙂
Ja siis...
Olen ühe grupi liige, kuhu Sandra kutsuti külalisesinejaks. Aiiii, kuidas mulle meeldib see avatus, ausus, väikesed unustamised, mitte perfektselt lihvitud jutt ja pisikesed apsakad. Kui inimene ise usub täielikult sellesse, mida ta teeb, siis oskab ta sellest ka väga kaasahaaravalt rääkida.
Mulle meeldib ka see, kui keegi on kuskil välismaal elanud ja tal on tekkinud väike aktsent. Samastun sellega väga, sest olen ise samasugune.
Ja sellest hetkest olin ma müüdud.
Lisasingi enda kodulehele Askly juturoboti ning praeguseks on mu lehe külastatavus juba kolm korda suurem. Üks öö jäi isegi vahele, sest lihtsalt uurisin, süvenesin ja kaevasin end sellesse Askly maailma.
Ma tahaksin sellest kõigile rääkida, sest see on päriselt ka äge programm. Ja neile, kes on skeptilised, siis olge pealegi, ma mõistan teid täielikult. Olin ise täpselt samasugune.
Ma ei taha kedagi ümber veenda, kuid soovitan küll vähemalt korra proovida. (14 päeva tasuta).
Kui soovite, võite minna minu kodulehele piiluma ja küsida sealt kõike, mis pähe tuleb (nali, ärge köike ka küsige, ikka seda, millele ma oskaks vastata). Kui tahate aga minu käest otsest tagasisidet, siis vastan samuti hea meelega.
Asklyl on väga lihtsad juhendid ja abi olemas, aga kui soovite minu kui erapooletu kasutaja kogemust kuulda, siis olen alati valmis küsimustele vastama. 🙂
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused
Populaarsed postitused
Metsas elades ei juhtu midagi? Tere tulemast minu päeva.
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused
Minu kõige populaarsem LinkedIni postitus ei olnud see, mida ootasin
- Lingi hankimine
- X
- E-post
- Muud rakendused

Kommentaarid
Postita kommentaar